Strona główna

    • Aktualności

        • Projekt czytelniczy „Mała książka – wielki człowiek”

        • 21.01.2026
        • Od początku wdrożenia projektu skierowanego do uczniów klas pierwszych „Mała książka – wielki człowiek” regularnie uczestniczą w zajęciach bibliotecznych, rozwijając zainteresowanie książką, nawyki czytelnicze oraz umiejętności społeczne i kreatywność. Celem projektu jest nie tylko zachęcenie dzieci do codziennego kontaktu z literaturą, ale także kształtowanie samodzielności, odpowiedzialności za książki i współpracy w grupie.

        • Projekt czytelniczy „Mała książka – wielki człowiek”: Czytaj więcej
        • Zajęcia edukacyjne o kakao i czekoladzie - nauka przez smak i obserwację!

        • 16.01.2026
        • Uczniowie klasy IV mieli okazję zamienić się w młodych badaczy i smakoszy podczas fascynujących zajęć o czekoladzie i jej tajemnicach. Na początku poznaliśmy historię kakao - od ziaren rosnących na drzewach w Ameryce Południowej aż po pyszne tabliczki czekolady, które trafiają na sklepowe półki.Podczas zajęć dowiedzieliśmy się, czym różnią się rodzaje czekolady: gorzka, mleczna i biała, a także co oznacza procentowy skład kakao na opakowaniu.

        • Zajęcia edukacyjne o kakao i czekoladzie - nauka przez smak i obserwację!: Czytaj więcej
        • Dni Otwarte w Młodzieżowym Centrum Kariery

        • 15.01.2026
        • W dniach 7 oraz 13 stycznia w Młodzieżowym Centrum Kariery, odbyły się dni otwarte skierowane do młodzieży Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kombatantów Ziemi Ziębickiej w Ziębicach. Wydarzenie zostało zorganizowane z inicjatywy Pani Marzeny Jabłońskiej–szkolnej doradczyni zawodowej oraz Violetty Wolny–doradczyni zawodowej MCK.

        • Dni Otwarte w Młodzieżowym Centrum Kariery: Czytaj więcej
        • Gramy razem z WOŚP!

        • 14.01.2026
        • Zbliża się 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w tym roku odbędzie się pod hasłem "Zdrowe brzuszki naszych dzieci", a celem zbiórki jest wsparcie dziecięcej gastroenterologii.

          Nasza szkoła jak co roku włącza się do zbiórki. Akcja startuje jutro (czwartek, 15 stycznia 2026 r.). Po klasach będą chodzili nasi wolontariusze z puszką, do której będzie można wrzucać datki.

        • Gramy razem z WOŚP!: Czytaj więcej
        • Jasełka

        • 19.12.2025
        • Za nami wyjątkowe Jasełka, pełne radości i świątecznej atmosfery. Scenariusz, który mieliśmy okazję wspólnie realizować, ożył na scenie dzięki zaangażowaniu i talentowi naszych małych aktorów 🌟

          Były piękne kolędy, mądre słowa, anioły, pasterze i oczywiście Święta Rodzina – wszystko to stworzyło niezwykłą opowieść o miłości, dobroci i nadziei. Dzieci spisały się wspaniale, pokazując nie tylko swoje umiejętności, ale też ogromne serce ❤️

        • Jasełka: Czytaj więcej
        • Międzyszkolna wymiana kartek świątecznych

        • 18.12.2025
        • Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnej wymianie kartek świątecznych z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ziębicach i Szkoły Podstawowej w Henrykowie. Taka akcja pozwala na kultywowanie tradycji świątecznych, nawiązywanie relacji oraz dzielenie się radością i życzliwością. Uczniowie własnoręcznie wykonali piękne kartki bożonarodzeniowe, a następnie napisali życzenia świąteczne dla koleżanek i kolegów z innych szkół.

        • Międzyszkolna wymiana kartek świątecznych: Czytaj więcej
        • Coraz bliżej święta…

        • 18.12.2025
        • Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia wprowadzają nas w wyjątkowy, pełen ciepła i radości czas. Uczniowie z klasy 3 a także poczuli świąteczną atmosferę podczas pięknej, klimatycznej sesji zdjęciowej wykonanej w Strzelińskim Uniwersytecie Dziecięcym.

          Zapraszamy do obejrzenia fotografii pełnych uśmiechów, magii i dziecięcej radości — niech będą one miłym wprowadzeniem w nadchodzące święta i chwilą wytchnienia w tym przedświątecznym czasie. 🎄✨

        • Coraz bliżej święta…: Czytaj więcej
        • „Wyjście z klasą” - 6b w Hydropolis

        • 18.12.2025
        • W ramach programu „Wyjście z klasą” uczniowie kl. 6b uczestniczyli 17.12. w wycieczce do Hydropolis: Centrum Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu. Uczestnicy wyjazdu zostali oprowadzeni przez przewodnika po 7 strefach tematycznych odkrywając w nich tajemnice wody tkwiące w miastach, głębinach, ludzkim ciele czy atmosferze. Do atrakcji zaliczały się m.in. symulator śniegu, ogień z pary wodnej, interaktywne mapy Wrocławia, replika batyskafu, modele stworzeń głębinowych, strefa relaksu ze ścianą z mchu, modele statków itp. Hydropolis to centrum nauki, w którym odwiedzający mogą dotknąć eksponatów, a poprzez wykorzystanie technologii multimedialnych zrozumieć prawa rządzące naturą.

        • „Wyjście z klasą” - 6b w Hydropolis : Czytaj więcej
        • Konkurs plastyczny w świetlicy

        • 18.12.2025
        • Z radością informujemy, że został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny organizowany przez świetlicę "Moja ulubiona książka - projekt okładki", skierowany do uczniów klas I-III. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności, wyobraźni oraz promowanie czytelnictwa wśród dzieci. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością tworząc barwne i starannie wykonane projekty okładek inspirowane ulubionymi książkami. Jury miało niełatwe zadanie, ponieważ wszystkie prace prezentowały wysoki poziom artystyczny.

        • Konkurs plastyczny w świetlicy: Czytaj więcej
        • Integracyjny WF - Tajemnica Świątecznej Fabryki🎄🤸

        • 18.12.2025
        • Podczas tegorocznej transmisji WF online, razem z Katarzyną Kozikowską i Detektyw Meryl, uczestnicy pomagali rozwiązać Tajemnicę Świątecznej Fabryki. Była to integracja i aktywna przygoda.

          Wydarzenie zostało przygotowane tak, aby każdy uczeń mógł wziąć w nim udział, niezależnie od poziomu sprawności fizycznej.

        • Integracyjny WF - Tajemnica Świątecznej Fabryki🎄🤸: Czytaj więcej
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Partnerzy

      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?