Strona główna

    • Aktualności

        • „Wakacyjna Akademia KAS”

        • 18.06.2025
        • 12 czerwca 2025 r. uczniowie klasy 5 A wzięli udział w warsztatach zorganizowanych przez funkcjonariuszy Służby Celno – Skarbowej we Wrocławiu pod hasłem „Wakacyjna Akademia KAS” z uwagi na rozpoczynające się wakacje.

          Program warsztatów zawierał:

          • powitanie przez zastępcę Dyrektora Izby Administ
        • „Wakacyjna Akademia KAS”: Czytaj więcej
        • Nowy sprzęt sportowy

        • 18.06.2025
        • Stowarzyszenie Czwóreczka pozyskało środki finansowe z budżetu Gminy na zakup nowego sprzętu sportowego dla Szkoły Podstawowej nr 4. Dzięki zaangażowaniu stowarzyszenia, uczniowie zyskali dostęp do wyposażenia, które będzie wykorzystywane przede wszystkim przez dzieci przebywające w świetlicy szkolnej.

        • Nowy sprzęt sportowy: Czytaj więcej
        • Wycieczka do Hydropolis

        • 17.06.2025
        • W dniu 16.06.2025r. klasa 6a zwiedzała Hydropolis, czyli interaktywne centrum wody. Uczniowie poznali różne ciekawostki dotyczące powstania wody, najgłębszych miejsc na ziemi, o życiu w morskich głębinach. Zobaczyli również różne eksponaty: baryskaf, okazy ryb oraz makiety statków. Wszyscy wróciliśmy z tej wycieczki bogatsi w wiedzę o wodzie .

        • Wycieczka do Hydropolis: Czytaj więcej
        • Lekcja przyrody w klasie 1b

        • 16.06.2025
        • 13 czerwca uczennica klasy 5b, Ola Kurnik, przeprowadziła zajęcia o hodowli motyli dla uczniów klasy 1b. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, jak przebiega rozwój tego owada – od jajeczka, przez gąsienicę i poczwarkę, aż po dorosłego osobnika. Najważniejszym punktem wydarzenia było wypuszczenie motyli na wolność. Uczniowie z zachwytem obserwowali, jak unoszą się w powietrzu i rozpoczynają przygodę w naturalnym środowisku. Był to wzruszający moment, który dostarczył wszystkim wiele radości. Dziękujemy Oli za tę piękną i inspirującą lekcję przyrody!

        • Lekcja przyrody w klasie 1b: Czytaj więcej
        • Rodzinny piknik w Srebrnej Górze

        • 15.06.2025
        • 13 czerwca 2025 r. uczniowie kl. 3 a wraz z rodzicami i wychowawczynią wybrali się w niezwykłe miejsce. Odwiedziliśmy wioskę indiańską w Srebrnej Górze. Zostaliśmy powitani przez indiańską rodzinę. Wódz opowiadał nam wiele ciekawych indiańskich legend. Tam zwiedziliśmy skansen, zapoznaliśmy się z elementami kultur indiańskich, pokonaliśmy indiański tor przeszkód, strzelaliśmy z łuku, rzucaliśmy włócznią, walczyliśmy na równoważni czejeńskiej. Braliśmy udział w wyścigach na wieloosobowych nartach. Po wysiłku fizycznym nastąpił zasłużony odpoczynek. Podczas pieczenia kiełbasek „indiański wódz” snuł opowieści, wyjaśniając stare mądrości życiowe, aktualne i w dzisiejszych czasach. Była też pieśń indiańska, która wprowadziła dzieci w magiczny nastrój i pozwoliła na aktywne poznanie tej odległej kultury. Wizyta w wiosce to była niezwykła podróż na Dziki Zachód. Każdy przez chwilę miał

        • Rodzinny piknik w Srebrnej Górze: Czytaj więcej
        • Tropem Indian - klasa 2a w Srebrnej Górze

        • 13.06.2025
        • Uczniowie klasy 2a wraz w opiekunami wybrali się na niezwykłą wycieczkę do Wioski Indiańskiej w Srebrnej Górze, gdzie mieli okazję przenieść się w świat Indian Ameryki Północnej. W pięknych okolicznościach przyrody, pośród oryginalnych namiotów tipi, dzieci poznały kulturę, zwyczaje i życie rdzennych mieszkańców Ameryki.

        • Tropem Indian - klasa 2a w Srebrnej Górze: Czytaj więcej
        • Wycieczka 6b do Ławicy

        • 13.06.2025
        • 12 czerwca kl. 6b wraz z opiekunami wybrała się na wycieczkę do Ławicy do Ski – Raft. Uczniowie wzięli udział w grze „Folwark szyfrów”, która jest innowacyjną grą przygodowo – terenową, łączącą w sobie zagadki, tajemnice, liczne zadania logiczne i ruchowe, a wszystko dzieje się w naturalnym otoczeniu, które potęguje wspaniałe doznania. W programie znalazł się też paintball. Uczniowie, podzieleni na drużyny, z entuzjazmem przystąpili do gry. Emocji nie brakowało – były strategiczne zagrania, zaskakujące manewry i mnóstwo śmiechu. Po sportowych zmaganiach przyszedł czas na ognisko, kiełbaski i chwilę odpoczynku przy wspólnych rozmowach. Był to dzień pełen wrażeń, który na długo pozostanie w pamięci uczestników.

        • Wycieczka 6b do Ławicy: Czytaj więcej
        • Sukces naszego ucznia

        • 12.06.2025
        • Kacper Masłowski, uczeń naszej szkoły, został laureatem w Ogólnopolskim Konkursie Astronomicznym Astrolabium i zdobył 7 miejsce w Polsce w swojej kategorii wiekowej.Konkurs organizowany jest od 2013 roku przez krakowskie Obserwatorium Astronomiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Fundację Antares.

        • Sukces naszego ucznia: Czytaj więcej
        • Kreatywny Nauczyciel - podsumowanie projektu

        • 12.06.2025
        • Realizowany przez nas projekt edukacyjny Kreatywny Nauczyciel- Multisensoryczne poznawanie świata. dobiegł końca. Projekt miał na celu wspieranie rozwoju dzieci poprzez stymulowanie ich ekspresji twórczej i kreatywności. Dzięki polisensorycznym zabawom dzieci mogły rozwijać umiejętności percepcji wzrokowej, słuchowej, pamięci wzrokowej, a także koordynacji wzrokowo-ruchowej, motoryki małej i orientacji przestrzennej.

        • Kreatywny Nauczyciel - podsumowanie projektu: Czytaj więcej
        • Wycieczka do Zagórza Śląskiego

        • 12.06.2025
        • We wtorek, 10 czerwca, uczniowie klasy 2b oraz uczniowie klasy 3b wybrali się na wycieczkę do Zagórza Śląskiego. Głównym celem wycieczki było zwiedzanie Zamku Grodno.

          Początki średniowiecznej warowni w tym miejscu sięgają czasów Piastów Śląskich. Pod koniec XVI wieku zamek ten został przebudowany na renesansową rezydencję. Obecnie Zamek Grodno jest jedną z najważniejszych i najlepiej zachowanych warowni na terenie Dolnego Śląska.

        • Wycieczka do Zagórza Śląskiego: Czytaj więcej
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Partnerzy

      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?